دستگاه کویتیشن

در ابتدا باید بگوئیم که دستگاه کویتیشن حرفه ای قوی خانگی برای از بین بردن چربیهای زائد بدن بسیار عالی می باشد. این دستگاه با روش امواج فراصوت می تواند چربی بدن را با قدرت کششی از طریق پوست انجام دهد. در واقع فرکانسهایی که این دستگاه به زیر پوست ارسال می کنند این عمل باعث شکاف سلولهای چربی شده که در نتیجه چربیهای موضعی را تا حدودی از بین می برد که معمولا بدون هیچ دردی انجام می شود.

دستگاه کویتیشن حرفه ای

امواجی که دستگاه کویتیشن حرفه ای از آن استفاده می کند به صورت زیر است:

1- امواج اولتارسوند: در این روش با استفاده از ارتعاشات سلولهای چربی منجر به شکست شده که نمی توان صدای آن را شنید.

2- امواج رادیویی: با استفاده از امواج رادیویی در بافت چربی گرما تولید شده که باعث افزایش میزان گردش خون و در نهایت لاغری، لیفت پوست و حتی جوان سازی اتفاق می افتد.

در مواقعی چون زمان بارداری، بیماریهای قلبی، بیماریهای خاص، چرب بودن کبد، استفاده زیاد از مسکنها و حتی آسپیرین و از همه مهم تر وجود دستگاه ضربان ساز قلب در بدن استفاده از این دستگاه به هیچ عنوان به افراد توصیه نمی شود.

متاسفانه امروزه اضافه وزن در بسیاری از افراد مشکل ساز شده است که می تواند سلامت را در آنها به خطر اندازد. خوشبختانه با تولید و عرضه این دستگاه ها مشکلات اضافه وزن تا حد زیادی برطرف شد. امواج اولتراسوند توسط دستگاه های تصویربرداری با فرکانسهایی بسیار بالا حدود 20 کیلوهرتز به کار گرفته می شوند.

دستگاه کویتیشن قوی

کاربردهایی که دستگاه کویتیشن قوی دارا می باشد را نام می بریم:

1- کم کردن چین و چروک

2- فرم دهی مناسب به بدن

3- کم شدن بافت چوبی

4- از بین رفتن چربیهای سلولی و موضعی

5- تقویت گردش خون در بدن

6- بهبود افتادگی در صورت و حتی بدن

بهتر است بدانید استفاده از کویتیشن بر خلاف لیپوساکشن غیر تهاجمی است به این صورت که بدون نیاز به بریدگی، بیهوشی و یا خون ریزی انجام می شود. از این دستگاه می توان برای پاها، ساق پا، شانه و دیگر قسمتهای بدن نیز استفاده کرد. افراد زیادی استفاده از دستگاه کویتیشن را برای شکم، پهلو، کمر و حتی باسن هم توصیه می کنند.

دستگاه کویتیشن خانگی

امروزه با تولید دستگاه کویتیشن خانگی بسیاری از افراد آن را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند. با توجه به این که امواج اولتراسوند توسط بسیاری از موارد جذب می شوند گرمای تولید شده در محیطی بسیار پیچیده در بدن نمی توان به طور دقیق آن را تشخیص داد.

باید گفت در محیطهای جامد امواج اولتراسوند به صورت عرضی و حتی طولی قابل انتشار است. بهتر است بدانید در محیطهای مایع، بافتها به شکلی عرضی تشکیل می شوند. در فرآیند جذب به صورت عرضی در ناحیه اتصال بافتهای نرم باعث ایجاد گرما و آسیب رسیدن به استخوان نیز می شود.

معمولا در این دستگاه از ژل مخصوص استفاده می شود که وظیفه آن انتقال امواج به سلولهای چربی در بدن می باشد. عوارض این دستگاه به دلیل وجود امواج اولتارسوند روی قفسه سینه باعث ایجاد صدای طبل بسیار بزرگ می شود. در حین استفاده از این دستگاه باید وسایل فلزی و همچنین تلفن همراه را از خود دور کرد به این خاطر که این وسایل می توانند در آن لحظه آسیب زیادی به بدن وارد کنند.

در میان دستگاه های کویتیشن، دستگاه ساکشن چربی لیپومتیک و دستگاه لیپوساکشن با نام ایوامتیک می باشند که بسیار مدرن تر و کم عارضه تر هستند. در حقیقت سلولهای چربی که با این دستگاه شکسته شده اند توسط کبد وارد ادرار و حتی عرق شده و دفع می شوند.

خرید و فروش دستگاه کویتیشن

فروشندگان زیادی در حال خرید و فروش دستگاه کویتیشن هستند که دارای محصولاتی با کیفیتهای مختلف بوده و به صورتهای مختلف در حال عرضه هستند. بیشتر تغییرات در روش اولتراسوند برای سیستمهای بیولوژیک مورد استفاده قرار می گیرند.

توصیه می شود در صورتی که قصد دارید از چنین دستگاهی استفاده کنید در ابتدا اگر از داروهایی که برای درمان چاقی استفاده می کنید مصرف آن را به کلی قطع کنید.

پیشنهاد می شود پیش از استفاده از دستگاه کویتیشن آب زیادی نوشیده تا بدنتان با کم آبی مواجه نشود. در واقع باید 3 تا 10 جلسه از این دستگاه استفاده کرد تا نتیجه قطعی حاصل شود.

در بیشتر اوقات ممکن است محلی که با دستگاه درمان روی آن انجام شده دارای قرمزی خفیفی شود که در گذر زمان برطرف خواهد شد. این دستگاه در واقع محتویات چربی را خالی می کند نه اینکه چربی را کلا نابود کند.

باید دقت داشته باشید در صورتی که فعالیت ورزشی نداشته باشید وزن شما مجدد به حالت قبل باز خواهد گشت پس سعی کنید روزانه ورزش را انجام دهید.

قیمت دستگاه کویتیشن

بهتر است بدانید قیمت دستگاه کویتیشن خیلی کمتر از انجام جراحیهای سنگین نیز می باشد. با استفاده از این دستگاه ها دیگر نیازی نیست هزینه های بسیار سنگین برای بیمارستان پرداخت کرد.

دستگاه کویتیشن دارای کیفیتهای مختلفی بوده که قیمتهای متفاوتی را هم داراست چرا که میزان ماندگاری و قیمت  این دستگاه ها به مواد اولیه آنها وابسته است.

افرادی که دارای مشکلات زیر می باشند نمی توانند از دستگاه کویتیشن استفاده کنند:

1- افرادی که با بیماری سرطان درگیر هستند.

2- مشکلات کبدی و کلیوی

3- باردار بودن بانوان

4- فشار خون بالا، دیابت و هیپرلیپیدمی

5- بیماری سیستمیک

6- افرادی که دارای فتق هستند.

7- اختلالات پوستی و آلرژی

توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این دستگاه باید رژیم غذایی مناسب داشته باشید و در کنار آن ورزش را فراموش نکنید.

طبق توضیحاتی که داده شد دستگاه کویتیشن دارای مزایای بسیار زیادی بوده و بدون انجام جراحی و یا برشی روی شکم و اندامها به راحتی می توان چربی بدن را به میزان قابل توجهی کم کرد. در صورتی که می خواهید از شر چربیهای زائد خلاص شوید می توانید از این دستگاه ها خریداری و آن را مورد استفاده قرار دهید.

فروشندگان زیادی هستند که چنین دستگاه هایی را در کیفیت و قیمتهای مختلفی عرضه می کنند ولی متاسفانه بیشتر این محصولات دارای کیفیت مطلوبی نیستند. سعی کنید از مراکزی چنین دستگاهی را خریداری کنید که دارای کیفیت و قیمت مناسبی باشند.

شرکت ما سالیان سال است که در زمینه تولید و عرضه انواع دستگاه کویتیشن فعالیت می کند و هدف ما ارائه محصولاتی با کیفیت به مشتریان عزیز می باشد در صورتی که قصد دارید چنین دستگاهی را خریداری کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در سایت اقدام فرمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *