دستگاه کویتیشن

رسیدن به وزن ایده آل و داشتن اندام متناسب موردی است که بسیاری از افراد برای رسیدن به آن تلاش می کنند از همین رو بسیاری از کلینیکهای زیبایی اقدام به خرید و فروش دستگاه کویتیشن می نمایند که یکی از ابزار آلات مدرنی است که در زینه از آن استفاده می شود. این دستگاه به نامهای دیگری همچون اولترا سوند کویتیشن و اولتراسونیک کویتیشن نیز در میان بسیاری از افراد دیگر شناخته می شود.

قیمت دستگاه کویتیشن

به دلیل این که دستگاه کویتیشن بسیار تخصصی است و باید استفاده از آن توسط یک فرد متخصص صورت پذیرد از همین قیمت آن به طبع کمی بالا می باشد.

درست است که این دستگاه باعث می شود که لاغری صورت بگیرد این لاغری تنها باعث کاهش سایز می شود نه وزن شما به عبارت دیگر اگر شما می خواهید یک قسمت از بدنتان مانند بازو و یا شکم و پهلو سفت شود و به خوبی فرم بگیرد بهتر است که از این روش استفاده کنید.

استفاده از این دستگاه یکی از روشهای نوین برای لاغری موضعی است که نسبت به لیپوساکشن از تهاجم کمتری برخوردار است و یک جایگزین بسیار مناسب برای این روش می باشد. با استفاده از این دستگاه به صورت موضعی به بدن شما فرم می دهد و یا به عبارت دیگه باعث کانتورینگ بدن شما می شود این دستگاه با انجام فرآیندی امواج اولترا سونیک را به سلولهای چربی که به راحتی تبدیل به اسید چرب شده و از بدن شما دفع می شود، وارد می کند و این موضوع باعث می شود که لاغری اتفاق بیوفتد.

برخی از قسمتهای بدن وجود دارند مانند ران پا، پهلو، شکم، کمر، بالای زانو، مچ پاها و باسن که چربیهای این قسمت به صورت موضعی هستند و این چربیها در برابر ورزش و رژیمهای غذایی از خود مقاومت نشان می دهند از همین جهت بهتر است که برای فرم دهی این مناطق از این دستگاه استفاده کنید.

استفاده از این روش می تواند اندام شما سفت و خوش فرم نشان دهد اما برای رسیدن به این هدف می بایست حداقل چند جلسه این کار را انجام دهید. برای انجام این روش بهتر است به کلینیکهای زیبایی و تخصصی مراجعه که اینکار را به درستی برای شما انجام دهند تا بتوانید یک جواب قطعی بگیرید.

با استفاده از این روش شما دیگر نیازی به تحمل درد و گذراندن دوران نقاهت مانند عمل بای پس معده و دیگر عملهایی از این قبیل، ندارید. در این روش هیچ گونه شما دچار هیچ گونه خون ریزی و عفونت نمی شوید و بدون تحمل هیچگونه دردی پس از انجام این روش نیازی به استراحت ندارید و می توانید به انجام فعالیتهای روزانه خود بپردازید.

برای این که یک فرد بتواند از این روش استفاده کند باید کاملا سالم باشد و در این روش می شود نهایتا دو تا پنجاه کیلوگرم وزن خود را کاهش داد.

اما برخی از افراد نیز وجود دارند که به هیچ عنوان نباید از این روش استفاده نمایند از جمله افرادی که نباید به این روش روی بیاورند خانمهایی هستند که در دوران شیردهی قرار دارند.

افرادی که دارای بیماریهای قلبی هستند و در بدن خود ابزار الکترونیکی دارد که برای بهبود عملکرد قلبشان ضروری است نمی توانند از این روش استفاده کنند.

از دیگر بیماریهایی که اگر افراد مبتلا به آن باشند نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند می توان به کبد چرب، سرطان، اگزما، افسردگی، سل، مشکلات انعقاد خون و بیماریهای دیگری اشاره کرد.

همچنین کسانیکه سابقه مصرف طولانی مدت از قرصهایی همچون آسپرین و مسکنهای ضد التهاب دارند نمی توانند با استفاده از این دستگاه برای لاغری استفاده کنند.

مورد دیگری که باید قبل از شروع این روش به آن دقت کنید این است که استفاده از این روش محدودیت سنی دارد و افرادی که سن آنها زیر بیست سال و یا بالای پنجاه و پنج سال است نمی توانند از این روش استفاده کنند.

خرید دستگاه کویتیشن

افراد معمولی عموما اقدام به خرید دستگاه کویتیشن نمی کنند بلکه افراد متخصص و یا بیمارستانها و کلینیکهای تخصصی زیبایی برای ارائه خدمات به مشتریان خود این دستگاه را خریداری می نمایند.

زمانی که شما دوره درمانی خود را با استفاده از این دستگاه آغاز می کنید در همان جلسه اولی که درمان را شروع کرده اید می توانید شاهد بروز تغییرات در بدن خود باشید در موارد بسیار زیادی دیده شده است که پس از همان جلسه اول دور کمر افراد تا 10 سانتی متر نیز کاهش یافته است.

مدت زمان هر جلسه چیزی در حدود سی دقیقه می باشد درست است به صورت آنی اثر این دستگاه دیده می شود اما تاثیر آن به هیچ عنوان گذرا نیست.

پس از شروع جلسات درمانی و پس از گذشت از جلسه روند کاهش وزن شما تغییرات بهتری خواهد داشت البته این تغییرات به عواملی دیگری همچون ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است، سن بیمار، داروهای مصرفی و تغییرات هورمونی بستگی دارد.

اما شما نباید روند کاهش وزن خود را تنها به عهده این دستگاه بگذارید بلکه افزایش فعالیتهای بدنی و دقت در نوع تغذیه می تواند باعث شود که شما نتیجه بهتری بگیرید.

نمایندگی دستگاه کویتیشن

برای تهیه این دستگاه می بایست به نمایندگی معتبر پخش دستگاه کویتیشن مراجعه کنید تا بتوانید از اصالت کالایی که خریداری می کنید مطمئن باشید.

برای این که دوره درمان خود را آغاز کنید می بایست قبل از هر جلسه درمانی حداقل یک لیتر آب بنوشید و به هیچ عنوان نباید از غذاهای سنگین و مواد غذایی همچون نان و برنج استفاده کنید.

در هنگام شروع جلسات درمانی احتمالا با عوارضی همچون سردرد خفیف که یکی از دلایل آن می تواند مربوط به آزاد شدن سموم در بدن باشد، بی میلی به خوردن غذای زیاد که به دلیل سفت شدن ماهیچه ها پیش میاید و کمی هم احساس تشنگی اشاره کرد.

در کنار همه اینها استفاده از این دستگاه دارای مزایایی همچون بی نیاز بودن به جراحی، بدون درد و خون ریزی، بدون ایجاد عوارض و ایجاد اختلال در زندگی روزمره و بسیاری از مزایای دیگر اشاره کرد.

هزینه دستگاه کویتیشن

یکی از مواردی که برای افراد بسیاری مهم است هزینه درمان با دستگاه کویتیشن می باشد باید به شما بگوییم برخی عوامل وجود دارند که سبب کاهش و یا افزایش هزینه شما می باشد.

این عوامل شامل تعداد جلسات مورد نیاز، محلی که نیاز به درمان دارد و همچنین هزینه متخصص درمان بستگی دارد.

اگر شما یک متخصص هستید و به دنبال ارائه خدمات بسیار متفاوتی در کلینیک درمانی خود هستید استفاده از این دستگاه می تواند سطح مراجعه کنندگان شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

برای خرید این دستگاه از نمایندگی معتبر آن می توانید از طریق فرم موجود در داخل ساید اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *