دستگاه کویتیشن

یکی از برترین دستگاه ها زیبایی که مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه کویتیشن می باشد که در انواع قوی حرفه ای و خانگی در بازار با خواص، قیمت خرید، کاربرد ها و مصارف مختلف می توانید خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در صورتی که قصد خرید یکی از این دستگاه ها را برای مرکز زیبایی و یا خانه خود را دارید پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید چون در ادامه اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

خواص دستگاه کویتیشن

امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای لاغری استفاده از دستگاه های کویتیشن اولتراسوند می باشد. این دستگاه با خواص منحصر به فرد خود می تواند برای لاغریهای موضعی مورد استفاده قرار گیرد و نتایج فوق العاده ای را ایجاد نماید.

این دستگاه از امواج صوتی برای ایجاد لاغری استفاده می کند، به این صورت که این امواج توسط سری دستگاه به قسمتی که می خواهیم لاغری اتفاق بیافتند تابانده می شود. امواج صوتی با ایجاد ارتعاش، غشاء سلولهای چربی را از بین می برند و باعث می شوند محتویات آنها به بیرون بریزد.

تری گلیسیریدها محتویات این سلولها هستند و بلافاصله به اجزاء تشکیل دهنده خود تبدیل می شوند. بخشی از چربیهای آزاد شده که  همام گلیسرولها هستند به جریان خون وارد می شوند و برای تولید انرژی در بدن مورد استفاده قرار می گیرند. اسیدهای چرب به کبد رفته و مورد فراوری قرار می گیرند.

پس روش کار این دستگاه نابودی سلولهای چربی می باشد. این سلولها با رژیم غذایی و ورزش به سختی از بین می روند از این رو می توان گفت  که این روش از سریع ترین و راحت ترین روشهای لاغری و حذف چربیها می باشد.

کاربرد و مصارف دستگاه کویتیشن

در بسیاری از مراکز و کلینیکهای زیبایی دستگاه های کویتیشن کاربرد دارند. این دستگاه ها جز برای لاغری موضعی مصارف دیگری ندارد و فقط در زمینه لاغری موضعی مورد استفاده قرار می گیرند. روشهای زیادی برای لاغری وجود دارند، برخی از افراد ترجیح می دهند با گرفتن رژیم و انجام ورزش، لاغر شوند می توان گفت که این روش از کم هزینه ترین و بهترین روشهای لاغری است که برای سلامتی بدن نیز مفید است.

روش دیگر لاغری روشی گران و تهاجمی است و به عنوان پیکر تراشی بین عموم مردم جا افتاده است، در این روش فرد بیهوشی دریافت می کند و زیر تیغ جراحی می رود. می توان گفت این روش خطرناک می باشد چون که فرد بیهوشی دریافت می کند و قسمتهایی از بدنش بریده می شود.

در جراجیها قسمتهایی مانند پهلوها، شکم و رانها مورد جراحی قرار می گیرد. فرد جراحی شده چند روز پس از عمل باید استراحت کند تا زخمها و محل جراحی اش بهبود یابند.

از روشهای نوین لاغری این دستگاه های کویتیشن هستند که دردسرهای جراحی را نداشته و به نسبت گرفتن رژیم و ورزش نتایج سریع تری را حاصل می کند.

دستگاه کویتیشن حرفه ای

در کلینیکها و درمانگاه ها از انواع حرفه ای دستگاه کویتیشن استفاده می شود. استفاده از این دستگاه ها مزایای زیادی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

استفاده از این دستگاه نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد،  همچنین فرد دچار تورم و خون ریزی نمی شود. امواج صوتی مورد استفاده قابل تنظیم هستند و برای هر فرد و اندامی طول موجهای مناسب استفاده می شود.

افراد با رنگ پوستهای مختلف می توانند از این دستگاه استفاده کنند و هیچ گونه محدودیت استفاده ندارد، فقط بهتر است که قبل از این کار پوست خود را برنزه نکنید.

دستگاه کویتیشن قوی

تنوع بالای دستگاه های کویتیشن در بازار هستند و برخی از این دستگاه ها قوی و حرفه ای بوده و برای استفاده در کلینیکها مناسب هستند. این دستگاه ها برای کاهش سلولیتها، لاغری موضعی در رانها، شکم و چانه مورد استفاده قرار می گیرد. بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و جوان سازی آن از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می باشد.

در نهایت پس از چندین جلسه استفاده از این دستگاه شما آن نتیجه خود نظر را خواهید گرفت و مشاهده خواهید نمود که سایز کمر و شکم شما به مقدار زیادی کاهش یافته است.

دستگاه کویتیشن خانگی

برخی از افراد دوس دارند که نوع خانگی این دستگاه های کویتیشن را خریداری کنند و در منزل به راحتی استفاده کنند و دردسرهای مراجعه به کلینیکها را نداشته باشند.

انواع خانگی این دستگاه ها به نسبت انواع حرفه ای که در کلینیکها استفاده می شوند ضعیف تر هستند ولی می توان از آنها برای لاغری موضعی استفاده کرد.

قیمت دستگاه های خانگی به مراتب کمتر از انواع حرفه ای می باشد. در برخی موارد ممکن است عوارض جانبی احتمالی بعد از استفاده از این دستگاه داشته باشید. تشنگی، سردرد، برخی دردها در نواحی که مورد تراپی قرار گرفته اند و کاهش اشتها از این عوارض می باشند.

این درمان در مقایسه با جراحیهای پیکر تراشی و لاغری بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه هستند. هر جلسه درمانی در حدود 20 تا 30 دقیقه زمان می برد و شما بعد از جلسه بدون هیچ گونه نقاهتی می توانید به فعالیت خود بپردازید. بعد از گرفتن این درمان بهتر است مایعات زیادی مصرف کنید و رژیم غذایی سالم تری داشته باشید.

قیمت خرید دستگاه کویتیشن

در صورتی که قصد خرید دستگاه کویتیشن خانگی و یا حرفه ای را دارید می توانید قیمت آن را از فروشگاه های معتبر استعلام کنید. این دستگاه ها به دلیل اینکه استفاده راحت تری دارند و تهاجمی نیستند مورد توجه عده زیادی قرار گرفته اند. قبل از جلسه درمانی شما نیاز به انجام کار خاصی ندارید و بعد از کویتیشن تراپی شما می توانید به فعالیتهای روزانه خود بپردازید.

ممکن است برخی از افراد میزان کمی از سوزش و قرمزی داشته باشند که این مورد نیز طبیعی بوده و نگرانی خاصی را به وجود نمی آورد، این قرمزی و سوزش در عرض چند ساعت محو می شوند.

در هنگام استفاده از این روش لاغری ممکن است شما احساس کنید که انرژی بالایی دارید، این مورد کاملا طبیعی است و نشان دهنده آزاد شدن چربی از سلولهای شما می باشد.

اگر قصد خرید این دستگاه ها را دارید پیشنهاد ما به شما خرید از مجموعه ما می باشد. دستگاه های کویتیشن خانگی و حرفه را می توانید با بهترین قیمت از سایت ما خریداری کنید. خرید شما در اسرع وقت و در مکان مورد نظر شما تحویل داده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *