دستگاه آر اف

بسیاری از بانوانی که در جستجوی زیبایی می باشند و به جوانی پوست خود اهمیت خاصی می دهند، می توانند استفاده از دستگاه آر اف خانگی را در نظر داشته باشند که از طرفی انواع دست دوم جدید آن نیز می تواند مورد توجه قرار بگیرد.

اگر بخواهیم در مورد دستگاه آر اف خانگی دست دوم جدید مطالبی ذکر نماییم، می توانیم به قابلیتهای دیگر آن یعنی سفت نمودن پوست و همچنین لیفت بدون درد اشاره نماییم.

دستگاه آر اف خانگی

در ابتدا لازم است در مورد چیستی و ویژگیهای دستگاه آر اف خانگی به ذکر مطالب مفیدی بپردازیم تا نسبت به آن اشراف کامل پیدا نمایید. در واقع دستگاه آر اف نوعی امواج الکترو مغناطیسی است که از قدرت بالایی برخوردار بوده و موارد کاربرد بسیار فراوانی را در زندگی ما دارا می باشد.

یکی از عمده فواید دستگاه آر اف خانگی این است که دارای امواجی بدون آسیب بوده و از این نظز می تواند به عنوان یک محصول جهت جوانسازی پوست اختصاص یابد. بسیاری از بانوان و حتی آقایانی که نسبت به جراحی پوست واکنس نشان می دهند و تمایل به قرار گرفتن زیر تیغ ندارد، استفاده از دستگاه آر اف خانگی می تواند یک انتخاب مناسب برای آنها باشد.

در واقع این دستگاه با قابلیتهای فراوان خود نوعی محصول غیر تهاجمی شناخته شده و مورد استقبال بسیار بالایی نیز قرار گرفته است. ذکر این واقعیت خالی از لطف نیست که با گذر زمان و بالا رفتن سن شاهد پایین آمدن ترشح کلاژن می باشیم که این عامل پیری زودرس را به همراه می آورد.

بدین جهت به راهکاری احتیاج است تا بتوانید نسبت به جوانسازی پوست و مقاوم سازی ساختار اولیه آن کمک شایانی نماید که ما می توانیم بهره گیری از دستگاه آر اف خانگی را به شما پیشنهاد نماییم.

دستگاه آر اف دست دوم

در این قسمت نیز در صدد هستیم تا در مورد دستگاه آر اف دست دوم مطالبی بیان نماییم تا قادر باشید با خیالی آُسوده و بدون دغدغه مالی آن را تهیه نموده و از مزایای آن بهره مند شوید. اگر بخواهیم در مورد شیوه عمل نمودن دستگاه آر اف دست دوم به ذکر جزئیات بپردازیم، مطالب ذیل قابل بیان است.

در واقع مکانیسم دستگاه آر اف بدین گونه است که با وارد عمل شدن آن پوستهای بدن شوک یا آسیب بسیار کوچکی دیده تا موجب فعال و هوشیار شدن آنزیمهای تولید کلاژن شده و بدین گونه ترمیم و بازسازی پوست از سر گرفته شود.

لازم به بیان است هنگام قرار گرفتن دستگاه آر اف بر روی پوست شاهد بالا رفتن دمای آن نقطه تا حدود 70 درجه سانتی گراد و در ادامه تحریک پوست بوده و این عامل تولید کلاژن و سایر پروتئینها را میسر می سازد. یکی از عمده مزایای دستگاه آر اف دست دوم قدرت ماندگاری اثرات آن بر روی پوست بوده که بسته به نوع پوست افراد می تواند متغیر باشد.

در ادامه با ما همراه شوید تا در مورد دستگاه آر اف جدید به ذکر نکات حائز اهمیتی بپردازیم تا بتوانید با مطالعه آنها به محصولی مرغوب و کاربردی دست یایبد. در واقع با استفاده از دستگاه آر اف خانگی می توانید تمام چین و چروکهای صورت و سایر قسمتهای بدن نظیر فک، گونه و زیر چشم خود را برطرف نموده و از این نظر شاهد کارکرد بسیار عالی آن باشید.

اگر نسبت به زیبایی پوست و درمان لکهای سمج و ماندگار خود حساسیت داشته و با هیچ روشی نتوانسته اید آنها را رفع نمایید، انتخاب دستگاه آر اف خانگی بهترین گزینه بوده و حتی برای کسانی که لازم می بینند نوع دست دوم و البته جدید را سفارش دهند این امکان نیز فراهم شده است.

در ادامه مطلب در صدد هستیم تا در مورد چیستی، ویژگی و کاربردهای دستگاه آر اف خانگی و انواع دست دوم و سایر موارد اطلاعاتی بیان نماییم تا قادر باشید نسبت به انتخاب آنها بر اساس سلایق متفاوت خود اقدام نمایید.

دستگاه آر اف جدید

در واقع با توجه به مشکلات پوستی شایعی که بین افراد رواج یافته است، می توانیم استفاده از دستگاه آر اف جدید را در دستور کار خود قرار دهید.

در موارد ذیل می توانیم به مزایای استفاده از دستگاه آر اف جدید بپردازیم:

  • یکی از عمده فواید استفاده از دستگاه آر اف جدید از بین بردن غبغبهای زیر گردن می باشد که با استفاده از آن می توانید نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.
  • از دیگر فواید بهره گیری از دستگاه آر اف جدید، عدم ایجاد منافذ پوستی بوده تا شاهد صاف شدن آن باشید.
  • شایان ذکر است با استفاده از دستگاه آر اف جدید می توانید اقدام به کانتور یا رفع عیوب پوستی با کرم نمایید.
  • بسیاری از بانوان و آقایانی که از افتادگی پوست در قسمتهایی نظیر بازو و همچنین پهلوی خود شکایت دارند، استفاده از دستگاه آر اف جدید می تواند این مشکل را برطرف نموده و آنها را جهت داشتن پوستی سفت تر کمک نماید.

خرید و فروش دستگاه آر اف فرکشنال

طی سالیان نه چندان دور بسیاری از پزشکان زیبایی نسبت به فواید بی نظیر دستگاه آر اف فرکشنال مطلع بوده و از آن جهت پاکسازی صورت بهره برده و از این نظر شاهد رونق خرید و فروش آن در بازار تجهیزات پزشکی می باشیم. یکی از عمده کارکردهای دستگاه آر اف فرکشنال با به کاربردن امواجی به نامrf  قابل ذکر است که دارای بسامد کوتاه اما قدرت انرژی بخشی بالایی بوده که با  وارد نمودن سوزنی بسیار ریز در حدود 120 میکرون بوده که تا عمق 4 میلی متر نفوذ نموده و موجب تحریک هورمونهای رشد و بازسازی پوست می شوند.

در بازار محصولات پزشکی خرید و فروش دستگاه آر اف فرکشنال یکی از عمده فعالیتهای ثمر بخشی بوده که توسط مجموعه ما صورت گرفته است. ما با افتخار اعلام می نماییم که با عرضه عمده دستگاه های آر اف توانسته ایم به یک سطح رقابتی در بازار جهانی نیز دست یابیم و موجب افزایش آمار خرید و فروش دستگاه آر اف فرکشنال نیز شده ایم.

قیمت دستگاه آر اف فرکشنال

در بازار تجهیزات پزشکی شاهد اقسام مراکزی می باشیم که قیمت دستگاه آر اف فرکشنال را بر اساس نوع و کارکرد موثر آن تعیین می نمایند. در واقع یکی از عواملی که تاثیر مستقیم در نرخ دستگاه آر اف فرکشنال دارد، میزان کارکرد موثر آن در برطرف نمودن چینهای پوست، لیفتینگ می باشد.

لازم به ذکر است محصولی که دارای پارامترهایی نظیر: جریان برق آداپتور بسیار قوی در حدود Ac100 و خروجی Ac9v، ابعاد متناسب 45*42*156، وزن ایده آل 152 گرمی، فرکانس یک مگا هرتز و انرژی 5 واتی می باشد، می تواند قیمتهای بالایی داشته باشد که ما توانسته ایم با نرخهای مقرون به صرفه تری آن را عرضه نماییم.

ما به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می نماییم که به ویترین فروشگاهی این مجموعه مراجعه نموده و اقسام دستگاه آر اف را مشاهده و ثبت سفارش نمایید تا از مزیتهای آن بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *