دستگاه لیزر مو

انواع سایزهای کوچک و بزرگ برای دستگاه لیزر مو حرفه ای وجود دارد، تا شما هر دستگاهی را که تمایل دارید خریداری کنید. یکی از روشهایی که برای رفع موهای زائد به کار می رود لیزر بدن می باشد که امروزه بسیار پر طرفدار شده است که شما با استفاده از این روش شما از شر انواع کرمهای موبر، اپیلاسیون، تیغ و اپلیدی خلاص می شوید، نتیجه درمان لیزر بسیار طولانی تر از انواع روشهای مختلف است.

دستگاه لیزر مو بزرگ

نور لیزر هر قسمتی را که تیره رنگ باشد، حرارت می دهد و می سوزاند، با حرارت دادن به قسمت تیره رنگ فولیکول مو سوخته و باعث ریزش مو می شود.

موهای بدن ما دارای چرخه رشد و دو زمان مختلف هستند یکی زمان استراحت و یکی دیگه زمان رشد، اگر زمانی که ما لیزر بدن انجام می دهیم فولیکول موهای بدن در حال استراحت باشند لیزر هیچ گونه تاثیر مثبتی بر روی بدن ما ندارد به همین دلیل نیاز می باشد ما برای رفع موهای زائد در فواصل زمانی مشخص چندین جلسه لیزر انجام دهیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود و ما بهترین تاثیر را بگیریم.

در بیشتر مطبها و کلینیکها از دستگاه لیزر مو بزرگ استفاده می شود تا جوابگوی نیازهای افراد باشد.

با انجام هر جلسه لیزر موهای زائد فولیکولهای مو که فعال هستند، غیر فعال شده و اگر جلسات لیزر را به طور منظم برویم فولیکولهای مو به طور کامل سوخته و پس از زمانی خاص موها از بین می روند.

زمان انجام تعداد جلسات لیزر به عواملی مانند رنگ موهای بدن، نوع پوست شما، ضخامت موها و ناحیه ای که تمایل به لیزر آن دارید بستگی دارد و این تعداد جلسات برای هر فردی متفاوت است.

دو نوع دستگاه لیزر وجود دارد که بین افراد پرطرفدار است که در ادامه برای شما آنها را مقایسه می کنیم.

دستگاه دایود طول موج بیشتری نسبت به دستگاه الکساندرایت دارد و همینطور عمق نفوذ دایود بیشتر است.

دستگاه الکساندرایت چون که هنگام استفاده یخ پرتاب می کند باعث بی حسی و درد کمتری می شود، به همین دلیل محبوبیت زیادی بین مراجعه کنندگان دارد.

دستگاه لیزر مو حرفه ای

باید خدمتتان عرض کنیم دستگاه لیزر مو به صورت حرفه ای کار می کند، به هر مویی که در بدن وجود دارد موی زائد گفته نمی شود، برخی از افراد به طور ژنتیکی بدن پرمویی دارند، اما به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم داشتن موی زیاد برای خانم اصلا مطلوب و خوشایند نمی باشد، موهای زائد معمولا در قسمتهایی مانند صورت، چانه و دور ناف دیده می شود.

معمولا تعداد جلسات بین 8 تا 15 جلسه برای هر فرد بسته به نیاز پوستش می باشد، عملکرد دستگاه به گونه ای است که با قرار دادن دستگاه لیزر بر روی پوست، حرارت دستگاه به فولیکول مو تابیده و باعث می شود ریشه مو ضعیف شود و به مرور زمان رشد فولیکولها کم می باشد به طوری که اگر جلسات را به طور کامل و منظم انجام دهید حدود 80 تا 90 درصد موهای شما از بین رفته و درمان می شود.

دستگاه لیزر موکوچک

در ادامه می خواهیم روشهای از بین بردن موهای زائد را خدمتتان ارائه دهیم، اما اول از همه باید به شما بگوییم که همانطور که گفتیم دستگاه لیزر مو در انواع سایزهای کوچک و بزرگ در بازار وجود دارد.

روش اول استفاده از تیغ می باشد که این کار توجه و دقت زیادی را می طلبد باید هنگام استفاده از آن مراقب باشید تا خطر بریدگی برای شما به وجود نیاید، پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده تیغ دوش بگیرید تا فولیکولهای بدن نرم شود و از رویش مو به داخل جلوگیری شود.

یکی از روشهای موثر وکس می باشد که برای رفع کردن موهای زائد استفاده می شود، اما استفاده از وکس گرم کمی درد دارد و می تواند قرمزی پوست را به همراه داشته باشد، استفاده از این روش باعث می شود تا 3 هفته موهای بدن رویش نداشته باشد.

عملکرد دستگاه لیزر به اینگونه است که لیزر بر روی موهای ضخیم تاثیر بیشتری را دارد و بهتر جواب می دهد، لیزر بر روی موهای کرکی تاثیری به آن صورت ندارد.

در لیزر چند فاکتور مقدار توان خروجی دستگاه، توان داخلی، طول موج دستگاه، ژل داشتن یا نداشتن دستگاه و در آخر برند ارائه دهنده و گارانتی دستگاه اهمیت دارد.

سیستم خنک کننده ای در دستگاه وجود دارد باعث می شود بدن درد کمتری را تحمل کند و عوارض کمتری را بر روی پوست ایجاد کند.

انواع مختلف دستگاه های لیزر در آمریکا از 5 دلار تا 150 دلار قیمت دارند، همچنین کارایی این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است.

خرید و فروش دستگاه لیزر مو

باید هنگام خرید و فروش دستگاه لیزر مو به مشخصات و ویژگیهای آن دقت زیادی کنید و حتما دستگاه لیزر را از برند معتبر و معروف تهیه کنید زیرا اگر دستگاه موهای زائد بی کیفیت باشد علاوه بر ضرر مالی باعث ایجاد مشکلات زیادی برای سلامت افراد می شود و باعث ضررهایی می شود که هیچ جوره قابل جبران نیست.

دستگاه لیزری را تهیه کنید که مطابق با نیازهای شما باشد و توان و قدرتی بسیار بالا داشته باشد، همینطور کاتالوگ و مشخصات محصول را دقت کنید تا دستگاه به درمان لیزر کمک کند.

حتما خرید خود را از مکانهای معتبر که مطمئن هستید دستگاه با کیفیت و اصل را به فروش می رسانند تهیه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید و این مشکل پیش نیاید که شما پول دستگاه اصل را پرداخت کرده باشید اما فروشنده دستگاه تقلبی را به جای اصل به شما فروخته باشد و دست شما به هیچ کجا بند نباشد، پس حتما در خرید خود دقت کامل کنید.

قیمت دستگاه لیزر مو

به دلیل اینکه دستگاه لیزر مو از کشورهای دیگر وارد ایران می شود کمی قیمت آن بالا می باشد ، اما اگر شما این دستگاه را برای مرکز و کلینیک خود در تعداد بالا تهیه کنید قیمت آن به صرفه تر تمام می شود، همچنین با مراجعه به سایت ما که نمایندگی معتبر برای عرضه دستگاه لیزر می باشد، می توانید این دستگاه را با قیمت مناسب و ارزان تر از همه جا تهیه کنید.

این محصول تخصصی می باشد و هر فرد عادی به تنهایی نمی تواند آن را خریداری کند از این رو تعدادی کارشناس فروش در سایت ما آماده مشاوره تخصصی در مورد خرید دستگاه لیزر به شما هستند و شما با پر کردن فرمی که بر روی سایت قرار دارد می توانید خریدی عالی را تجربه و محصولی با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

فروش به صورت عمده هم به نفع خریدار و هم فروشنده می باشد زیرا قیمت آن برای خریدار کاهش می یابد و برای فروشنده تعداد زیادی از محصولاتش به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *